Підтримайте Україну під час російського вторгнення. Допомогти українській армії можна через офіційний рахунок Національного банку України

Як підняти позиції компанії

Сервіс wowMEBLI надає користувачам інформацію про компанії, які виготовляють меблі на замовлення. На сайті можна знайти виробників з усіх великих міст України. У той же час, нашим завданням є, в першу чергу, рекомендувати компанії, які заслуговують на довіру. Тому на сайті запроваджено алгоритм, що обчислює рейтинг компаній по ряду параметрів. За допомогою даного рейтингу і упорядковано компанії на сторінках сайту. Чим він вищий, тим більше шансів отримати відгук від наших відвідувачів.

Як підняти позиції компанії

Що впливає на рейтинг?

  1. Оцінки користувачів. Чим більше відгуків і чим вища середня оцінка, тим вище рейтинг.
  2. Повнота заповнення даних. Чим більше інформації користувачі можуть отримати про компанію, тим простіше їм зробити вибір. Тому ми не могли проігнорувати це, розробляючи алгоритм рейтингу компаній.
  3. Асортимент меблів, які компанія може виготовити під замовлення. Ймовірність задовольнити споживача більша у компаній, які виробляють більше позицій.
  4. Доступність. Кількість офісів також враховуються нашим алгоритмом. Компанії, які мають кілька офісів у кожному місті, мають більше шансів задовольнити замовника.
  5. Виконані роботи. Найкраще компанію можна оцінити по її виготовленим виробам. Тому чим більше робіт буде додано, тим вище буде рейтинг.

Це не остаточний перелік, так як алгоритм постійно допрацьовується і оновлюється. Тому стежте за оновленнями.

Що робити щоб збільшити рейтинг?

  1. Мотивуйте своїх замовників залишати відгуки.
  2. Зареєструйтеся на сайті і додайте якомога більше інформації про вашу компанію. Також дуже важливо підтримувати актуальність цієї інформації.
  3. Розширюйте асортимент і пропонуйте більше послуг для ваших клієнтів.
  4. Будьте доступніші для ваших замовників, відкривайте більше салонів.

Але найголовніше виконуйте свою роботу якісно і в строк.