Підтримайте Україну під час російського вторгнення. Допомогти українській армії можна через офіційний рахунок Національного банку України

Угода користувача

Загальні положення Угоди

У цьому документі і випливаючих або пов'язаних з ним відносин Сторін застосовуються такі терміни та визначення:

1) Платформа - програмно-апаратні засоби, інтегровані з Сайтом wowmebli.com;

2) Компанія - дієздатна фізична особа, яка приєдналася до цієї Угоди з власних інтересів або виступає від імені і в інтересах представленої нею юридичної особи;

3) Користувач - дієздатна фізична особа, яка приєдналася до цієї Угоди з власних інтересів, якій направлено пропозицію укласти договір відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України;

4) wowmebli.com / Сайт - інтернет-сайт, розміщений на домені .com і його піддоменах;

5) Сервіс - комплекс послуг і можливостей, що надаються для Компанії та / або Користувачеві з використанням Платформи;

6) Угода - ця угода з усіма доповненнями і змінами;

7) Адміністрація - дієздатна фізична особа, яка приєдналася до цієї Угоди, яка діє від імені та в інтересах wowmebli.com / Сайту;

8) Реєстрація - створення облікового запису з метою входу на Сайт для отримання безпосередньої можливості Компанії вносити і / або редагувати інформацію про свою компанію, її послуги, продукцію, а також створення облікового запису користувачів з метою входу на Сайт для написання відгуків, коментарів.

Використання Вами Сервісу будь-яким способом і в будь-якій формі в межах його оголошених функціональних можливостей, включаючи:

 • перегляд розміщених на Сайті матеріалів;
 • реєстрація та / або авторизація на Сайті;
 • розміщення або вiдтворення на Сайті будь-яких матеріалів, включаючи, але не обмежуючись такими як тексти, гіпертекстові посилання, зображення, аудіо та відео-файли, які відомості та / або інша інформація;

створює договір на умовах цієї Угоди відповідно до положень ст. 641 Цивільного кодексу України.

Сайт wowmebli.com надає послуги на умовах, описаних в цьому документі. Моментом укладення Угоди Користування вважається момент будь-якої взаємодії Компанії, Користувача з Сайтом. Справжнім Компанія, Користувач підтверджують свою згоду з усіма умовами Угоди користувача. У разі незгоди з умовами Угоди користувача Компанія, Користувач повинен негайно припинити взаємодію з Сайтом wowmebli.com.

Угода є публічним електронним договором і укладається на невизначений термін.

Угода Користувача може бути змінена без попереднього повідомлення.

Опис послуг

Wowmebli.com дозволяє Компаніям реєструватися і створювати на Сайті облікові записи, також розміщувати доступну для користувачів інформацію, включаючи, але не обмежуючись такою як номери телефонів, адреси електронної пошти, електронні адреси, графіки роботи, інформація про продукцію компаній-виробників меблів на замовлення, компаній які співпрацюють з компаніями-виробниками меблів, а Користувачам використовувати відповідно ст. 641 Цивільного кодексу України розміщену на Сайті інформацію, яка опублікована Компанією, в своїх інтересах або інтересах юридичної особи представленої Компанією, якщо це не суперечить положенню Угоди і не заборонено Законом.

Після реєстрації на wowmebli.com Компанія отримує доступ до розділу сайту «Особистий кабінет», в якому / с допомогою якого вона може додати / опублікувати у власних інтересах, або виступаючи від імені та в інтересах представленої нею юридичної особи, інформацію про меблеві компанії:

 • контактну інформацію, включаючи, але не обмежуючись такою як номери телефонів, адреси електронних пошт, електронні адреси;
 • приклади робіт у вигляді, включаючи, але не обмежуючись такоми, як зображення, відео-файли;
 • іншу інформацію про компанію.

Для реєстрації на Сайті Компанія зобов'язана вказувати достовірну, повну та актуальну інформацію щодо свого імені, адреси електронних пошт, номерів телефонів та інших даних, в разі, якщо Компанія діє у власних інтересах, а також аналогічну, але не обмежуючись такою, інформацію про юридичну особу , яка представлена Компанією.

Для реєстрації на Сайті Користувач зобов'язаний вказувати достовірну, повну та актуальну інформацію щодо свого імені, адреси електронної пошти, номерів телефонів та інших даних.

За допомогою функціоналу сайту Користувач може залишати відгуки, коментарі в електронному вигляді про якість виконання замовлення Компанією або юридичною особою, яку представляє Компанія, якщо це не суперечить Угоді і не порушує Закон. Адміністрація залишає за собою право не розміщувати відгуки, коментарі користувачів на Сайті.

У відгуках, коментарях на Сайті щодо якості виконання замовлення Компанією або юридичною особою, яку представляє Компанія, Користувач повинен використовувати достовірну інформацію.

Wowmebli.com не є виробником продукції та не надає послуги, зазначені Компаніями на Сайті, в тому числі в розумінні Закону України «Про захист прав споживачів».

Wowmebli.com і Адміністрація не несе відповідальність за актуальність розміщених на Сайті даних. Wowmebli.com і Адміністрація не несе відповідальність за результат виконаних послуг, якість продукції запропонованих Компаніями на Сайті.

Вартість послуг

Реєстрація та створення на Сайті облікового запису, доступ до розділу сайту «Особистий кабінет» надаються безкоштовно. Реєструючись на Сайті, Компанія і Користувач дає свою згоду на отримання повідомлень рекламного характеру від wowmebli.com.

Послуги Сайту, які використовує Компанія безкоштовно, можуть в подальшому надаватися на платній основі, за умови, що Адміністрація Сайту завчасно проінформує Компанію або юридичну особу, що представляється Компанією на Сайті, про призначення плати за послуги, раніше доступні на сайті безкоштовно. Додаткові послуги можуть надаватись за плату, розмір якої встановлюється Адміністрацією.

Обов'язки Компаній

При реєстрації Компанії зобов'язані надати правдиву, точну і повну інформацію про себе стосовно питань, запропонованих у формі реєстрації, в формах розділу Сайту «Особистий кабінет», а також підтримувати цю інформацію в актуальному стані.

У разі надання невірної інформації, wowmebli.com має право призупинити або скасувати реєстрацію Компанії, і припинити надання послуг Компанії.

Компанія не повинна використовувати самостійно, або із залученням третіх осіб, надання послуг і / або можливостей Сайту wowmebli.com в цілях, які можуть бути кваліфіковані як порушення прав третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності, недобросовісна конкуренція, інше порушення Закону.

Компанія не повинна здійснювати дії, які впливають на нормальну роботу Сайту wowmebli.com, є його несумлінним використанням.

Компанія є відповідальною за збереження та безпеку доступу до особистого кабінету wowmebli.com.

Обмеження на вміст

Публікація інформації на Сайті wowmebli.com повинна відбуватися в повній відповідності з Правилами розміщення інформації на сайті wowmebli.com.

Адміністрація wowmebli.com не провадить обов'язкової перевірки розміщеної Компанією інформації.

Адміністрація wowmebli.com не несе відповідальності за помилки, неточності або упущення, які були допущені при реєстрації або розміщенні інформації, а також будь-які матеріальні або нематеріальні збитки, що виникли в зв'язку з цим.

Адміністрація wowmebli.com не несе відповідальності за використання (як правомірне, так і неправомірне) третіми особами інформації, розміщеної на wowmebli.com, включаючи її відтворення і поширення, здійснені як в рамках wowmebli.com, так і іншими можливими способами.

Вся розміщена на Сайті інформація вважається власністю Компаній, які розмістили її, до тих пір, поки не буде підстав вважати інакше. Компанія не отримує ніяких прав на використання інформації, розміщеної іншою Компанією, і несе повну відповідальність перед власником інформації за неправомірне використання.

Обмеження відповідальності

Адміністрація wowmebli.com не гарантує збереження профілю Компанії, сайту Компанії і розміщеної Компанією інформації на wowmebli.com.

Компаніям, що використовують платні пакети послуг, Адміністрація wowmebli.com гарантує періодичне збереження (резервування) інформації, розміщеної Компанією на Сайті. Адміністрація wowmebli.com докладає всіх зусиль для збереження інформації, розміщеної Компаніями платних пакетів, але не гарантує її збереження в разі настання форс-мажорних обставин.

Адміністрація wowmebli.com не провадить перевірку розміщеної інформації, не несе відповідальності за відповідність інформації згідно законодавства України.

Ви повністю розумієте і погоджуєтеся з тим, що:

 1. Адміністрація wowmebli.com не гарантує відсутності помилок і збоїв, в тому числі щодо роботи Платформи. Адміністрація wowmebli.com докладе всіх зусиль для усунення будь-яких збоїв і помилок, в разі їх виникнення, в максимально короткі терміни.
 2. Адміністрація wowmebli.com не гарантує, що послуги будуть відповідати Вашим вимогам, надаватися безперервно і безпомилково.
 3. Адміністрація wowmebli.com не гарантує, що послуги або інформація, замовлені за допомогою wowmebli.com, будуть надані постачальником відповідно до ваших очікувань.
 4. Завантаження будь-якої інформації або матеріалів з Сайту wowmebli.com здійснюється на свій страх і ризик. Ви повністю відповідальні за втрату інформації або шкоду, завдану Вашому комп'ютеру внаслідок завантаження інформації з сайту wowmebli.com.

При оформленні заявок на послуги за допомогою wowmebli.com, Адміністрація wowmebli.com рекомендує звернути увагу на наявність у продавця повної адреси та інших контактних даних (телефонів, e-mail).

Адміністрація wowmebli.com залишає за собою право видаляти або блокувати доступ до інформації, розміщеної Компаніями платних пакетів без попередження, у разі:

 • отримання обов'язкових до виконання рішень регулюючих органів України;
 • вимог правовласника авторських або суміжних прав, про припинення порушень його прав Компанією Сайту wowmebli.com;
 • іншого порушення прав або законних інтересів інших Компаній Сайту wowmebli.com, юридичних і фізичних осіб за їх мотивованим зверненням;
 • виявлення інформації, яка заборонена до розміщення на Сайті відповідно до даної Угоди та Правилами розміщення інформації на сайті wowmebli.com.

Для Компаній, які використовують безкоштовні пакети послуг, Адміністрація wowmebli.com має право заблокувати доступ до інформації, розміщеної Компанією на власний розсуд, надавши Компанії мотивовану підставу.