Підтримайте Україну під час російського вторгнення. Допомогти українській армії можна через офіційний рахунок Національного банку України

Про проект

Каталог wowMEBLI об'єднує в собі кращі меблеві фабрики і салони України, які займаються виробництвом меблів за індивідуальними дизайнами. Виробники меблів можуть розмістити свої пропозиції на нашому сайті, а у замовників є можливість порівняти і вибрати відповідну меблеву компанію за цілою низкою критеріїв і реальними відгуками.

Мета проекту

wowMEBLI - проект, мета якого, зібрати в одному місці інформацію про всі салони і фабрики, які займаються виготовленням меблів, а бажаючим замовити меблі дати можливість об'єктивно вибрати відповідного виробника. На сторінках сайту меблеві компанії розподілені по регіонам і по видам меблів, щоб замовнику було легше орієнтуватися в розмаїтті пропозицій.

Кому wowMEBLI буде корисний

Проект wowMEBLI віртуальна площадка для всіх меблевих фабрик і салонів країни, де можна заявити про свої товари, запропонувати потенційним клієнтам унікальну послугу.

Бажаючі зробити замовлення, можуть легко зорієнтуватися в переліку виробників на wowMEBLI, почитати по ним реальні відгуки від клієнтів, оцінити їх роботу за наступними параметрами:

  • якість;
  • вартість;
  • терміни виконання замовлення;
  • робота дизайнерів і складальників.

Переваги вибору виробника меблів на нашому сайті очевидні. Немає необхідності шукати виконавців замовлень по всій мережі Інтернет. На wowMEBLI відразу видно їх рейтинг на підставі оцінок замовників на тлі інших конкурентів. Також можна підібрати виробників конкретного виду меблів по фільтрам. Скориставшись wowMEBLI клієнт може уникнути ризику переплати, неякісного виконання роботи, завдяки великій базі виробників і реальним відгуками покупців.

В умовах жорсткої конкуренції кожна компанія використовує всі можливі канали збуту своїх товарів і послуг. Проект wowMEBLI дає меблевим фабрикам і салонам ще один зручний спосіб доносити до потенційних клієнтів інформацію про свою діяльність і продукцію, що збільшить клієнтську базу і зростання числа замовлень, шляхом розміщення свого портфоліо на сайті.

Також ми хочемо, щоб кожен клієнт, який бажає замовити меблі у відповідності зі своїми вимогами, легко і швидко знаходив надійного виконавця і повертався до нього знову.