Підтримайте Україну під час російського вторгнення. Допомогти українській армії можна через офіційний рахунок Національного банку України

На сайті wowMEBLI тепер є галерея виконаних робіт

На сайті wowMEBLI тепер є галерея виконаних робіт | wowMEBLI.com

Команда wowMEBLI продовжує удосконалювати сервіс, роблячи його більш інформативним, цікавим і зручним у використанні, як для виробників меблів, так і для покупців.

Регулярна робота над розширенням і вдосконаленням функціоналу на сайті дає свої плоди. Зовсім недавно на wowMEBLI впроваджено чергове оновлення - розділ «Фото виконаних замовлень». В цьому розділі відвідувачі порталу можуть побачити роботи меблевих салонів і фабрик з усіх міст України.

Чим корисний новий функціонал для виробників меблів

Додати фотографії своїх робіт в галерею можуть всі компанії, зареєстровані на сайті. Їх кількість - необмежена. Даний функціонал відмінний спосіб заявити про себе, продемонструвати свою майстерність і можливості фабрики. Крім того, кількість доданих робіт впливає на загальний рейтинг компанії. Більше інформації про те, що впливає на загальний рейтинг компанії і як його підвищити, можна знайти за посиланням: https://wowmebli.com/yak-pidnyaty-pozyciyi-kompaniyi/ .

Галерея виконаних меблевих замовлень це додаткова можливість для зареєстрованих на сайті компаній залучити більше покупців. На сторінках робіт передбачено можливість ставити оцінки і писати відгуки. А чим вище рейтинг і більше відгуків у виконаної роботи, тим більше відвідувачів її побачить (буде виводитися вище робіт з меншим рейтингом і кількістю відгуків).

Чим цікава фотогалерея для відвідувачів wowMEBLI

Кращий спосіб зрозуміти, на що здатний виробник меблів - подивитися на його роботи. Однак побачити вживу меблеву продукцію компанії, особливо якщо вона спеціалізується на виробництві унікальних виробів під замовлення, не завжди реально. До того ж щоб об'єктивно оцінити можливості компанії, необхідно побачити, як можна більше її робіт. Галерея wowMEBLI якраз і вирішує ці питання. На сайті можна подивитися десятки фотографій високої якості, на яких представлені різні види меблів з усіх ракурсів.

В каталозі присутні роботи великої кількості салонів і дизайнерів з усіх міст України. Якщо вас цікавить певний тип виробу, стиль або інші параметри пропонуємо скористатися фільтрами пошуку. Перелік значень за якими відбувається фільтрація:

До більшості фото додається опис меблевого виробу, назва компанії-виробника, а для деяких і ціна.

Скористайтеся новим функціоналом на wowMEBLI вже зараз.