Підтримайте Україну під час російського вторгнення. Допомогти українській армії можна через офіційний рахунок Національного банку України

Внесені меблеві компанії Дніпра та Кривого Рогу

Внесені меблеві компанії Дніпра та Кривого Рогу | wowMEBLI.com

Нині в різних регіонах України успішно працюють сотні фабрик та салонів, які займаються виготовленням меблів на замовлення. Деякі з цих компаній працюють вже не один рік, тож їхні імена добре відомі на ринку. Інші тільки-но роблять перші кроки у бізнесі, але вже встигли зарекомендувати себе як відповідальні виробники. Зазвичай покупцям буває складно зорієнтуватися з-поміж усіх пропозицій ринку, і на пошуки виробника меблів з найвигіднішими умовами можуть піти тижні.

Тому ми поставили перед собою амбітну мету – зібрати на одній онлайн-платформі інформацію про всі вітчизняні меблеві компанії, щоб відвідувачі нашого сайту змогли з легкістю вибрати фабрику або салон з відповідним асортиментом і найбільш прийнятними для себе умовами. А для підприємств наш портал є унікальною можливістю заявити про себе.

Пропозиції для покупців

Ми постійно працюємо над розширенням каталогу. І з радістю повідомляємо, що список компаній, представлених на платформі wowMEBLI.com, зовсім недавно поповнився. Цього разу до нашого проекту приєдналися 70 підприємств Дніпра та Кривого Рогу.

Повний перелік доданих меблевих компаній можна знайти за посиланнями:

Для зручності відвідувачів сайту ми розробили спеціальну систему навігації, скориставшись якою, вдасться легко відшукати компанію за різними критеріями, зокрема:

  • місто, де зареєстрований виробник;
  • різновид меблевих виробів, які можна замовити;
  • загальний рейтинг підприємства.

На сайті не важко знайти виробників, які займаються виготовленням конкретних предметів інтер'єру, меблів у заданому стилі чи для певного типу приміщень. Також завдяки продуманій системі фільтрів за кілька секунд вдасться відшукати, які компанії Дніпра та Кривого Рогу працюють з тим чи іншим типом меблевого матеріалу.

Крім того, у блоці з характеристиками кожної фірми можна прочитати відгуки споживачів та ознайомитися з оцінкою якості послуг, наданих компанією, зокрема щодо термінів виконання замовлення, якості роботи дизайнерів і складальників.

Пропозиції для виробників

Для нас важливо, щоб на порталі можна було отримати максимально повну та достовірну інформацію про виробників меблів. Тому представники компаній Дніпра та Кривого Рогу, які були додані на сайт, завжди можуть зв'язатися з нами для доповнення або зміни інформації про себе.

Ну а якщо вашого підприємства досі немає на нашому сайті, виправити це також дуже легко. Для цього вам необхідно зв'язатися з нами за телефоном +38 (097) 522-66-20 або електронною поштою info@wowmebli.com.

Меблева галузь в Україні розвивається надзвичайно стрімко. І завдання інтернет-ресурсу wowMEBLI.com – стати зв'язною ланкою між виробниками меблів та клієнтами. Якщо ви фабрика чи меблевий салон Дніпра, Кривого Рогу або іншого міста – приєднуйтеся до нас, аби про вас дізналось якомога більше клієнтів. Ви потенційний покупець? Стежте за оновленнями нашого каталогу, щоб не пропустити найцікавіші пропозиції.